Revision Deletion (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Always
ca: Sempre

en: published
ca: publicat

en: revert
ca: reverteix

en: Revision
ca: Revisió

en: not published
ca: no publicat

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Current revision
ca: Revisió actual
