Revision Deletion (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Notes
cs: Poznámky

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Always
cs: Vždy

en: published
cs: zveřejněno

en: revert
cs: vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: not published
cs: skryto

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Current revision
cs: Aktuální revize
