Revision Deletion (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: delete
is: strika

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Content types
is: Innihaldssløg

en: Settings
is: Setingar

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: published
is: útgivið

en: revert
is: før aftur

en: Revision
is: Útgáva

en: not published
is: ikki útgivið

en: About
is: Um
