Revision Deletion (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: About
my: အကြောင်း
