Revision Deletion (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Settings
os: Амонæнтæ
