Revision Deletion (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
