Revision Deletion (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Settings
sv: Inställningar

en: Notes
sv: Anteckningar

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Always
sv: Alltid

en: published
sv: publicerad

en: revert
sv: återställ

en: Revision
sv: Version

en: not published
sv: ej publicerad

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Current revision
sv: Nuvarande version
