Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Operation
af: Operasie

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
