Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Operation
ast: Operación

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revision
ast: Revisión
