Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revision
az: Reviziya

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
az: @type %title of %revision -tarixindən olan versiya silindi.
