Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Operation
bg: Действие

en: Revert
bg: Връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
bg: @type %title е върната обратно до редакцията от %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
bg: Редакцията от %revision-date на @type %title е изтрита.
