Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
bo: @type་%title ་དེ་%revision-date་ཡིན་པའི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱས་ཚར།

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
bo: @type %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི་%revision-date་བསུབ་ཟིན།
