Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revision
bs: Revizije

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
bs: @type %title je povraćen nazad na reviziju od %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
bs: Revizija od %revision-date za @type %title je obrisana.
