Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Operation
cs: Operace

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
cs: Příspěvek %title (@type) byl navrácen zpět k revizi z %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
cs: Revize příspěvku %title (@type) z %revision-date byla smazána.
