Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Copy of the revision from %date.
cy: Copi o'r diwygiad o %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
cy: Mae @type %title wedi ei ddychwelyd yn ôl at ddiwygiad o %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
cy: Mae diwygiad o %revision-date o @type %title wedi cael ei ddileu.
