Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
el: Η δημοσίευση τύπου @type με τίτλο %title επανήλθε στην αναθεώρηση από %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
el: Η αναθεώρηση από %revision-date του τύπου @type με τίτλο %title διαγράφηκε.
