Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Operation
eo: Operacio

en: Revert
eo: Malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
eo: @type %title estis malfarita reen al la revizio je %revision-date

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
eo: Revizio je %revision-date de @type %title estas forigita.
