Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Action
es: Acción

en: Edit
es: Editar

en: Schedule
es: Tarea programada

en: Operation
es: Operación

en: Revert
es: Revertir

en: Revision
es: Revisión

en: Scheduled Date
es: Fecha programada

en: Copy of the revision from %date.
es: Copia de la revisión de %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
es: Se ha revertido @type %title a la revisión de %revision-date

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
es: Se ha eliminado la revisión del %revision-date de @type %title

en: Scheduled date
es: Fecha prevista
