Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Schedule
et: Ajasta

en: Operation
et: Operatsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
et: @type %title, taastati eelmine redaktsioon kuupäevast %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
et: Redaktsioon %revision-date @type %title on kustutatud.
