Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Revision
eu: Berrikuspena
