Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revision
fi: Versio

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
fi: @type %title on palautettu versioon, jonka päiväys on %revision-date

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
fi: Kirjoituksesta %title poistettiin versio, jonka tyyppi oli @type ja päiväys  %revision-date.

en: Scheduled date
fi: Ajastuspäivä
