Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Schedule
gl: Programación

en: Operation
gl: Operación

en: Revert
gl: Volver

en: Revision
gl: Revisión

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
gl: @type %title foi revertido á revisión de %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
gl: Borrouse a revisión de %revision-date do @type %title.
