Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Operation
gu: કાર્યો
