Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Operation
hr: Operacija

en: Revert
hr: Vrati

en: Revision
hr: Revizija

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
hr: @type %title je vraćen na reviziju od %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
hr: Revizija od %revision-date od @type %title je uklonjena.
