Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Revision
is: Útgáfa
