Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Operation
kk: Операция

en: Revision
kk: Ревизия

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
kk: @type %title %revision-date ревизиясына қайтарылды.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
kk: @type %title %revision-date күніндегі ревизиясы жойылды.
