Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​ដាក់​ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​ទៅ​កាន់​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ។

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date នៃ @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។
