Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Run now
kn: ಈಗಲೆ ಚಲಾಯಿಸು
