Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Operation
ku: کردار

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
ku: @type %title گەڕاندرایەوە بۆ پێداچوونەوەکەی %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ku: پێداچوونەوەکی %revision-date @type %title سڕایەوە.
