Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन
