Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
