Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: List
no: Liste

en: Cancel
no: Avbryt

en: Action
no: Handling

en: Edit
no: Rediger

en: Schedule
no: Plan

en: Operation
no: Handling

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revision
no: Versjon

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
no: @type %title ble tilbakeført til versjonen fra %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
no: Versjonen fra %revision-date av %title, innholdstype @type, ble slettet.
