Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Revision
ne: संशोधन
