Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Operation
nl: Bewerking

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Revision
nl: Revisie

en: Scheduled Date
nl: Geplande datum

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
nl: @type %title is teruggezet naar de revisie van %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
nl: Revisie van %revision-date van @type %title is verwijderd.

en: Completed on @date
nl: Voltooid op @date
