Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Revision
nn: Utgåve

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
