Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: Schedule
oc: Planning

en: Operation
oc: Operacion

en: Revert
oc: Restablir

en: Copy of the revision from %date.
oc: Copiar la version del %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
oc: S'es retornat @type %title a la revision de %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
oc: S'es escafat la revision de %revision-date de @type %title.

en: Scheduled date
oc: Data planificada
