Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын
