Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Operation
pl: Czynność

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revision
pl: Wersja

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
pl: Przywrócono wersję %title (@type) z dnia %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
pl: Wersja %title (@type) z dnia %revision-date została usunięta.

en: Scheduled date
pl: Planowana data
