Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Revision
ps: بياكتون
