Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Operation
ro: Operație

en: Revert
ro: Revenire

en: Revision
ro: Revizie

en: Copy of the revision from %date.
ro: Copie a reviziei de la data de %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
ro: @type %title a fost readus la o versiune mai veche din data de %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ro: Revizia din %revision-date a @type %title a fost ştearsă.

en: Completed on @date
ro: Finalizat în @date
