Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Revert
sl: Povrni

en: Revision
sl: različice
