Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى
