Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Schedule
uk: Розклад

en: Operation
uk: Дія

en: Revert
uk: Відновити

en: Revision
uk: Редакція

en: Run now
uk: Виконати зараз

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
uk: @type %title повернено до редакції від %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
uk: Редакцію @type %title від %revision-date видалено.

en: Scheduled date
uk: Запланована дата
