Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Schedule
vi: Lịch trình

en: Operation
vi: Thao tác

en: Revert
vi: Trở lại

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: Copy of the revision from %date.
vi: Bản sao của bản duyệt từ %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
vi: @type %title đã được trả lại về bản duyệt ngày %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
vi: Bản duyệt từ %revision-date của @type %title đã được xoá.
