Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: Operation
ar: عملية

en: Revert
ar: استرجع

en: Revision
ar: مراجعة

en: Copy of the revision from %date.
ar: نسخة من مراجعة %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
ar: استُرجِع @type %title إلى مراجعة %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ar: حذُفت مراجعة @type %title بتاريخ %revision-date.
