Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Schedule
be: Расклад

en: Operation
be: Аперацыя

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revision
be: Версія

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
be: @type %title быў вернуты назад да версіі, пачынаючы з %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
be: Версія ад %revision-date з @type %title была выдалена.
