Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Schedule
ca: Planificar

en: Operation
ca: Operació

en: Revision
ca: Revisió

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
ca: S'ha retornat @type %title a la revisió de %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ca: S'ha esborrat la revisió de %revision-date de @type %title.
