Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Schedule
fa: برنامه زمانی

en: Operation
fa: عملکرد

en: Revert
fa: بازگشت

en: Revision
fa: نسخه

en: Copy of the revision from %date.
fa: رونوشت نسخه از %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
fa: @type %title به نسخه %revision-date برگشت.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
fa: نسخه @type %title از %revision-date حذف شد.

en: Scheduled date
fa: تاریخ زمان‌بندی شده
