Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Schedule
fr: Planning

en: Operation
fr: Opération

en: Revert
fr: Rétablir

en: Revision
fr: Version

en: Scheduled Date
fr: Date planifiée

en: Copy of the revision from %date.
fr: Copie de la version du %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
fr: @type %title a été rétabli à la révision du %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
fr: La version datée du %revision-date du contenu '%title', de type '@type', a été supprimée.

en: Scheduled date
fr: Date planifiée

en: Invalid date.
fr: Date invalide.
