Revision scheduler (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Schedule
he: תיזמון

en: Operation
he: פעולה

en: Revert
he: שחזור

en: Revision
he: גרסה

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
he: @type %title הוחזר למהדורה מתאריך %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
he: מהדורה מתאריך %revision-date מסוג @type %title נמחקה.
